10 / 10

Wszystko nam się podobało w domkach – bardzo czysto, nowocześnie, w domu są naczynia, ręczniki, mydło, telewizor. Na terenie jest świetna sauna i jacuzzi, warto rezerwować z wyprzedzeniem. Super życzliwy gospodarz. W pobliżu są ścieżki, po których można pospacerować. Można też zamówić pizzę z dostawą. Niedaleko znajduje się kawiarnia w innym hotelu.
Maryia, Booking.com

Absolutna rewelacja! Śmiało mogę stwierdzić, że to najpiękniejsze miejsce, w którym mieszkaliśmy przez ostatnie lata. Domek świetnie urządzony, czysty i przestronny. Widok powalający - efekt WOW na wejściu gwarantowany. Obsługa profesjonalna - nie pamiętam kiedy czuliśmy się tak zaopiekowani jako goście. Całym sercem polecam!!!
Anna, Google

PLUSY: * Domki dobrze wyciszone * Pełne wyposażenie kuchenne * Wszystko nowe i estetyczne * Balia z czystą i gorącą wodą * Stały dostęp do ręczników w saunie * Bardzo mili właściciele * Piękny widok z balii * Hamaki ogólnodostępne * Miejsca parkingowe dostępne Na prawdę świetnie miejsce na wypad ze znajomymi, w parze czy z rodziną. Byliśmy w 4 osoby i domek pozwalał na intymność i komfort 🙂 Sauna i balia płatne dodatkowo 100zl / h, warto zrobić rezerwację. Polecamy ♥️
Patrycja, Google

Mieliśmy przyjemność wypoczywać w Osadzie Zieleniec podczas rodzinnego wypadu. Kontakt z obsługą znakomity. Byliśmy bardzo miłe przyjęcia. W domku perfekcyjnie czysto, nowocześnie, przytulnie. Wyposażenie - pomyślano o wszystkim. Spało nam się niebiańsko. Przepiękny widok na góry. Plac zabaw dla najmłodszych, grill, hamaki... cisza, spokój... żal nam było wyjeżdzać❤️
Marzena, Booking.com
Ośrodek bardzo czysty, dobrze wyposażona kuchnia, miła obsługa, możliwość wcześniejszego zameldowania w ośrodku.
Lucyna, Strona WWW

Domek niezwykle komfortowy, wyposażony we wszystko, co niezbędne. Wystrój i wykończenie na najwyższym poziomie. Bardzo przyjazna obsługa od razu reagująca na każdą wątpliwość. Obecność psa nie stanowi żadnego problemu. Kolejny atut to bliskość stoku.
Aneta, Booking.com

Jesteśmy absolutnie zachwyceni pobytem w Domkach Osada Zieleniec! Obsługa ze strony właścicieli na najwyższym poziomie – czuliśmy się naprawdę mile widziani 🤗. Same domki są wspaniałe: idealnie wyposażone, bardzo zadbane i urządzone z sercem ❤️. Ogromnym atutem dla fanów zimowego szaleństwa są szafy grzewcze na sprzęt narciarski, bliskość stoków, sauna, balia oraz ognisko - czego chcieć więcej. Wszystko na medal. Polecamy z całego serca❤️. To miejsce, do którego z przyjemnością będziemy wracać. Bardzo dziękujemy za gościnę i pozdrawiamy🙂
Ewa, Google
W zasadzie wszystko było super - domek pozwalał nam cieszyć się pobytem, był bardzo zadbany i funkcjonalny. Możliwość skorzystania z sauny i bani na świeżym powietrzu. Bliskość stoku. Dostępony parking. Komunikacja z gospodarzem. Obsługa miła i pomocna.
Michał, Strona WWW
Widok na stoki, przytulne domki, fajnie zagospodarowany teren wokół domków, bliskość do stoków
Tomasz, Strona WWW
Fantastyczne klimatyczne domki w super miejscu i do tego balia z cudownym widokiem :) domki bardzo przytulne, wyposażone w najpotrzebniejsze rzecz. Ogromnym plusem suszarka na ubrania! właściciele przemili, odpowiadający ekspresowo na wiadomości :) fantastyczna bazą wypadowa dla fanów górskich wycieczek :)
Gabriela , Strona WWW

Piękny ośrodek kilku domków. Domku urządzone gustownie. Wszędzie czysto. Bardzo dobre wyposażenie. Możliwość grillowania na tarasie lub wspólne ognisko (drewno przygotowane, tylko podpałkę najlepiej mieć swoją). Możliwość korzystania z sauny oraz balii (te atrakcje za dodatkową opłatą i po wcześniejszej rezerwacji, jest to ok, bo dzięki temu mamy pewność, że będziemy korzystać tylko z własną rodziną). W saunie przygotowane dodatkowe ręczniki :). Idealne miejsce dla rowerzystów. W okolicy single, bike park. Gospodarze bardzo pomocni. Wystarczy zadzwonić i starają się rozwiązać wszelakie problemy, doradzić.
Plajster, Booking.com

Miejsce cudowne, widoki na góry, właściciele bardzo mili. Miejsce klimatyczne. Serdecznie polecam!
Natalia, Booking.com

Piękne domki - czyste, wyposażone we wszystko! bardzo malownicze miejsce z balią, sauną, placem zabaw, miejscem na ognisko, właściciele bardzo mili i pomocni. My jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, dzieciaki również ❤️ ja wiem, że my tam wrócimy!
Arleta, Facebook

Kontakt z właścicielami super. Wszystko na najwyższym poziomie. W domku czysto oraz wszystko co było potrzebne według opisu na stronie. Polecam wszystkim do wypoczynku w pięknym otoczeniu gór.
Rafał, Booking.com

Spędzaliśmy majówkę w jednym z domków w Osadzie Zieleniec. Byliśmy w 9 osób. 4 dorosłych i 5 dzieci. Warunki super ! Wszystko mega, jesteśmy zachwyceni ! Czysto, przytulnie, bardzo dobrze wyposażony domek, super widoki, idealna lokalizacja. Korzystaliśmy z balii jak najbardziej ok. Dzieciaki zachwycone 🙂 wrócimy na pewno, ale tym razem w sezonie zimowym. Pozdrawiamy właścicieli.
Dawid, Google

Fantastyczna lokalizacja, z ładnym widokiem. Wysoki standard domków, bardzo czysto. Obsługa obiektu - bez zarzutu. Polecam bez cienia wątpliwości!
Aga, Google